Contact

 

Sociale InnovatieFabriek

Ravensteingalerij 28, 1000 Brussel
Telefoonnummer: 0488 87 55 56
E-mail: info@socialeinnovatiefabriek.be


Wij ontvangen uw leveranciersfacturen graag op boekhouding@socialeinnovatiefabriek.be.  

Sarah Schelstraete, directeur
sarah@socialeinnovatiefabriek.be

Karen Hiergens, community en communicatie manager
karen@socialeinnovatiefabriek.be

Caroline Godts, kennismanager
caroline@socialeinnovatiefabriek.be

Marleen Adriaensen, process manager
marleen@socialeinnovatiefabriek.be

Kathleen Melis, process manager
kathleen@socialeinnovatiefabriek.be

Stien Coessens, promotie en evenementen
stien@socialeinnovatiefabriek.be

Tomas De Groote, onderzoeker maatschappelijke impact
tomas@socialeinnovatiefabriek.be