Contact

Sociale InnovatieFabriek

Ravensteingalerij 28, 1000 Brussel
E-mail: info@socialeinnovatiefabriek.be

Wij ontvangen uw leveranciersfacturen graag op boekhouding@socialeinnovatiefabriek.be

Sarah Schelstraete (directeur)
sarah@socialeinnovatiefabriek.be

Annelies Roose (office- en eventmanager)
annelies@socialeinnovatiefabriek.be

Caroline Godts (kennismanager)
caroline@socialeinnovatiefabriek.be

Delphine Guiot (process manager)
delphine@socialeinnovatiefabriek.be

Kathleen Melis (process manager)
kathleen@socialeinnovatiefabriek.be

Sarah Decombel (communicatie- en communitymanager)
sarahd@socialeinnovatiefabriek.be

Tomas De Groote (onderzoeker maatschappelijke impact)
tomas@socialeinnovatiefabriek.be

Contacteer ons