Nieuws

Nieuwe gezichten in ons team

Je zal ze binnenkort wel leren kennen, onze drie nieuwe medewerkers. Op een paar maanden tijd is ons team er bijna op verdubbeld: in april en mei gingen we van vier medewerkers naar zeven.

We stellen onze nieuwe gezichten met plezier voor, van links naar rechts.

Annelies Roose is onze nieuwe office- en eventmanager. Ze deed ervaring op in de cultuursector. Ze vult het team aan met haar talenten op het vlak van projectmanagement, event-organisatie en platformbeheer (CRM en website).  

Delphine Guiot vervoegt ons team als procesmanager. Ze heeft meer dan 15 jaar ervaring in middelgrote en grote internationale organisaties (Vlerick, Barco, UCB …). Haar expertise zit in alles wat met HR management te maken heeft, change management, intrapreneurship, leiderschap, persoonlijke en team ontwikkeling.

Sarah Decombel is sinds begin mei communicatie- en communitymanager. Ze is sterk in copywriting, storytelling en content marketing.