Contact

 

Sociale InnovatieFabriek

Ravensteingalerij 28
1000 Brussel
info@socialeinnovatiefabriek.be
Tel: 02 213 74 90

 

Heidi Boonen, office manager
heidi@socialeinnovatiefabriek.be
tel 02 213 74 90

Kaat Peeters, directeur
kaat@socialeinnovatiefabriek.be
tel 02 213 74 90

Karen Hiergens, community en communicatie manager
karen@socialeinnovatiefabriek.be
tel 02 213 74 91
gsm 0474 209 900

Caroline Godts, kennismanager
caroline@socialeinnovatiefabriek.be
tel
02 213 74 97
gsm 0486 24 40 26

Iris Verhoeyen, kennismanager
iris@socialeinnovatiefabriek.be
tel 02 213 74 96

Marleen Adriaensen, process manager
marleen@socialeinnovatiefabriek.be
tel
02 213 74 93

Kathleen Melis, process manager
kathleen@socialeinnovatiefabriek.be
tel 02 213 74 93

Bernard Fornoville, process manager
bernard@socialeinnovatiefabriek.be
tel 02 213 74 94

Stien Coessens, promotie- en evenementen
stien@socialeinnovatiefabriek.be
tel 02 213 74 92

Tomas De Groote, onderzoeker maatschappelijke impact
tomas@socialeinnovatiefabriek.be
tel 02 213 74 98